Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Darmowa telewizja cyfrowa już nadaje z Piask

Utworzony przez Doktor, 20 lipca 2011 r. o 11:07 Powrót do artykułu
Potwierdzam 50 km od lublina, okolice Opola Lubelskiego ładnie śmiga polsat, tvn, tvn7, tv4, tv6, tv puls, obraz kontrolny tv puls2. Obraz super jakości żadnego śnieżenia, ale czasami efekt pikselizacji się zdarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i zapomniałem jeszcze Polsat Sport News
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jeśli bym chciał mieć lepszy odbiór kanałów, to czy przez talez sat się da??? co musze mieć ? wystarczy talez skierowany na piaski i konwerter i kabel do tv czy musze miec dekoder??? aa i czy ten talez trzeba jakos specjalnie ustawic czy tylko aby skierowac na antene w piaskach???? proszę o odpowiedz, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jeśli bym chciał mieć lepszy odbiór kanałów, to czy przez talez sat się da??? co musze mieć ? wystarczy talez skierowany na piaski i konwerter i kabel do tv czy musze miec dekoder??? aa i czy ten talez trzeba jakos specjalnie ustawic czy tylko aby skierowac na antene w piaskach???? proszę o odpowiedz, pozdrawiam kolego to nie tak musisz zaopatrzyć się w tuner dvb-t z głowicą mpg-4 polecał bym ci maximum http://vipsat.pl/product.php?id_product=195, do tego musisz zaopatrzyć się w antenę kierunkową yagi z symetryzatorem lub wzmacniaczem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odbieram w Rudce gm.Siennica Różana na mini tunerku cabletech pod laptopa na dołączonej antence odbiór super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Mieszkam jakieś 80 km od Piask, posiadam odbiornik LG3000 czy jest możliwość odbierania przeze mnie tej telewizji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam I na wstępie gratuluję ciekawego regionalnego forum TV. Przymierzam się do zakupu TV z DVB-T Mieszkam w Lublinie na 9 piętrze ul Ruckemana Po prawej stronie widzę maszt Rabego 3km Po lewej nocą chyba część masztu w Piaskach Piszecie że z PIASK mogę odbierać Polsat, Polsat Sport News, TVN, TVN7, TV Puls, TV4, TV6, TV8. Natomiast z RAABEGO TVP1 (tymczasowo), TVP2 (tymczasowo), TVP INFO (tymczasowo), TVP Kultura, TVP Historia. Czy to oznacza że muszę mieć 2 anteny? Jeżeli nie to czy lepiej dokupić antenę na Piaski czy na Rabego Jaką antenę do jakiego nadajnika dokupić ? Możecie polecić model i jakiś sklep w Lublinie z tymi antenami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur napisał:
Czy to oznacza że muszę mieć 2 anteny? Jeżeli nie to czy lepiej dokupić antenę na Piaski czy na Rabego Jaką antenę do jakiego nadajnika dokupić ? Możecie polecić model i jakiś sklep w Lublinie z tymi antenami?
nie musisz kupować żadnej anteny. Poczytaj w internecie wystarczy kabel antenowy, z końca drutu chyba 10 czy 11 cm zdjąć osłonę, wywinąć druciki lub folię izolacyjną na zewnątrz, ten miedziany ma sterczeć do góry i podobno najlepiej odbiera jak ta końcówka jest na zewnątrz domu. Trzeba zrobić tzw. dipol, czyli kawałek drutu i już. Najtańsza antena, a podobno super. Jednym z wymogów tv cyfrowej jest to, że nie potrzeba jakiś cudownych anten.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Kupilem tuner cyfrowy i mieszkam w okolicy Kraśnika (38km od Lublina). Bez problemu odbieram sygnał z Piask i wszystkie ich kanały, lecz nie mogę "złapać" kanałów z Lublina. Czy Lublin aż tak słabo nadaje? Mam tuner Cabletech i antenę skierowaną na Lublin. Na kanale 21 jest sygnał, natomiast na 24 i 25 brak sygnału. Proszę o podpowiedz o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj pytałem się osoby pracującej w TVP. Sygnał z Raabego jest nadawany wyłącznie w kierunku Piask i osoby zamieszkałe na drodze Lublin-Piaski mogą odbierać kanały z Raabego. Lublin nadaje na MUX3. Natomiast reszta województwa lubelskiego powinna odbierac sygnał cyfrowy z Piask nadający na MUX2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam w Puławach i kupiłam dekoder i pokojową antene... ale nie mam nawet 1 programu ... pomocy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur napisał:
Witam I na wstępie gratuluję ciekawego regionalnego forum TV. Przymierzam się do zakupu TV z DVB-T Mieszkam w Lublinie na 9 piętrze ul Ruckemana Po prawej stronie widzę maszt Rabego 3km Po lewej nocą chyba część masztu w Piaskach Piszecie że z PIASK mogę odbierać Polsat, Polsat Sport News, TVN, TVN7, TV Puls, TV4, TV6, TV8. Natomiast z RAABEGO TVP1 (tymczasowo), TVP2 (tymczasowo), TVP INFO (tymczasowo), TVP Kultura, TVP Historia. Czy to oznacza że muszę mieć 2 anteny? Jeżeli nie to czy lepiej dokupić antenę na Piaski czy na Rabego Jaką antenę do jakiego nadajnika dokupić ? Możecie polecić model i jakiś sklep w Lublinie z tymi antenami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...